És erős oltalmazhat serdülőt
Hogy városoka
2016-09-09 13:35:40
gallokovacs: Mascarin Botanikus Kert
desszertnek, mint café gourmand-t, amihez itt helyi növényekből, gyümölcsökből készült süteményeket adtak. Férjem jujubás pitéjét sajnálom, hogy nem fotóztam le, egy falatot megkóstoltam belőle, nagyon finom volt és a tetején szépen mutatott a jujuba gyümölcs, ami magyarul kínai datolya. A botanikus kert ismerős volt, hisz mér ez a 4. látogatásom volt, és tavaly is itt töltöttünk
2016-09-05 17:42:50
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Egyenlített a Körmend, döntőben a Fehérvár
körmendi Cole Dickerson lett 19 ponttal.
Pakson az összesítésben 1-2-es hátrányban lévő hazaiak úgy őrizték végig előnyüket az első félidőben, hogy mind az öt büntetőjüket kihagyták. A nagyszünetben így is már 10 ponttal vezettek (39-29). A harmadik negyedben az ASE csak kilenc pontot szerzett, így a fehérváriak fordítottak, és a hajrá izgalmasan alakult. A zárópercekben fej
2016-05-27 20:02:38
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Nagy hajrával egyenlített a címvédő Szolnok

A szerdai nyitányon odahaza 86-77-re alulmaradt szolnokiak legjobbja a 28 pontot - közte hat triplát - dobó Vojvoda Dávid volt.
A másik ágon az Atomerőmű nagy csatában revánsot vett a 99-77-es fehérvári vereségért, így az az elődöntő is 1-1-re áll.
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcok harmadik mérkőzéseit kedden rendezik.
Eredmények, elődöntő, 2.
2016-05-21 20:00:00
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Idegenbeli győzelmével elődöntős a Körmend

A hazai csapat jó hajrával egy pontra zárkózott fel a találkozó nagy részében vezető vendégcsapatra, de egy másodperccel a vége előtt a Körmend büntetőket dobhatott, és ezzel el is dőlt az összecsapás.
Eredmény:
negyeddöntő, 4. mérkőzések:Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend 70-73 (19-24, 21-14, 8-20, 22-15)
A párharc végeredménye: 3-1 a Körmend javáraA Körmend elle
2016-05-13 21:05:10
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Nagy csatában nyert a címvédő Szolnok

A nemrég kupagyőztes Körmend Kaposváron diadalmaskodott.
Eredmények:Kaposvári KK-Egis Körmend 86-101 (25-25, 19-22, 20-28, 22-26)KTE-Duna Aszfalt - MAFC 99-101 (21-35, 20-18, 34-22, 24-26)
PVSK-PANNONPOWER - Naturtex-SZTE-Szedeák 83-74 (17-16, 28-20, 23-18, 15-20)Szolnoki Olaj KK - Falco-Trend Optika KC Szombathely 68-65 (18-15, 15-10, 17-17, 18-23)
később:TLI-
2016-03-09 20:13:37
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Nagy hátrányból fordítva nyert az Atomerőmű

Eredmények:Atomerőmű SE-Sopron KC 72-69 (15-31, 15-23, 15-8, 27-7)MAFC-Egis Körmend 85-90 (22-26, 23-15, 17-23, 23-26)MARSO Nyíregyháza - JP-TOP COP Jászberény 69-74 (16-20, 16-17, 19-17, 18-20)
később:Falco-Trend Optika KC Szombathely - PVSK-PANNONPOWER 18.00Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK 18.00Szolnoki Olaj KK - TLI-Alba Fehérvár 18.00Zalakerámia ZTE KK - KT
2016-03-05 18:22:22
velemenyezd: Női vonalon is erősít a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia
munka, amelyre a későbbiekben építeni lehet - fogalmazott. Hozzátette: jelenleg női területen tizenkét edzővel dolgoznak és tíz csapatot tudnak indítani.
A férfi szakágat vezető Peresztegi-Nagy Ákos arról beszélt, hogy tavaly az elért eredmények és a válogatott játékosok száma alapján a szövetség ranglistáján a negyedik-ötödik helyen állt az akadémia. Hat korosztályból négybe
2015-09-02 13:02:00
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Horváth-Varga Sándor, Mascarin Botanikus Kert, Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia, GÖRÖG GYÜMÖLCSLEVES, Cole Dickerson, Vojvoda Dávid, Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend, Körmend Kaposváron, Kaposvári KK-Egis Körmend, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK, Falco-Trend Optika KC Szombathely, Atomerőmű SE-Sopron KC, MAFC-Egis Körmend, MARSO Nyíregyháza, JP-TOP COP Jászberény, Kaposvári KK, Olaj KK, TLI-Alba Fehérvár, Peresztegi-Nagy Ákos, élettől akarok, címvédő Szolnok, nagy határ, föld alól, kisebb szelet, gyümölcsöket megmossuk,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,